Студентський науковий гурток.

План роботи студентського наукового гуртка.

Список студентів наукового гуртка.

1.Кислицький В. М. 3 курс 5 група;

2. Карташов Р.Р. , 3 курс 5 група;

3.Лопчинський П.О. 3 курс 25 група.

За роботу студентського наукового гуртка кафедри відповідає ас. Ярошенко Р.А.. Базою проведення засідань студентського наукового гуртка кафедри загальної хірургії з доглядом за хворими є хірургічне відділення Полтавської ЦРКЛ. Засідання гуртка проходять згідно плану роботи. Запрошуються до участі студенти які вже вибрали хірургію своєю майбутньою професією і ті, хто ще не визначився зі спеціальністю. Студентів знайомлять з основними напрямками наукової діяльності кафедри: тематичні питання ургентної хірургії , герніології, хірургічної травми, застосування сучасних технологій в лікуванні гострої хірургічної патології та інші. До занять з гуртківцями залучаються завідувач кафедри - проф. Лігоненко О.В., доц. Чорна І.О., доц. Зубаха А.Б..

З питань роботи гуртка звертатися в навчальну кімнату асистента Ярошенко Романа Антоновича.

На виконання наказу МОН України за № 1580 від 2 березня 2021 р. «Про проведення Всеукраїнської  студентської олімпіади у 2019-2020 навчальному році» на кафедрі загальної хірургії з доглядом за хворими 19-го лютого відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з загальної хірургії. У ній взяли участь 11 студентів 3-го курсу медичного факультету №1 та медичного факультету №2.

За підсумками змагань переможцями I етапу олімпіади стали:

1 місце –Кислицький В. М. 3 курс 5 група;

2 місце –Карташов Р.Р. , 3 курс 5 група;

3 місце – Лопчинський П.О. 3 курс 25 група.

Кафедра бажає усім учасникам подальших успіхів в оволодінні практичними навичками в наданні першої медичної  невідкладної допомоги.

Учасників до олімпіади підготували:

Професор Лігоненко О.В.

Доцент Шумейко І.А.

• 2 березня 2021 року на кафедрі загальної хірургії відбувся I тур Всеукраїнської студентської олімпіади з хірургічних хвороб.
  • За підсумками змагань переможцями I етапу олімпіади стали:

1 місце –Кислицький В. М. 3 курс 5 група;

2 місце –Карташов Р.Р. , 3 курс 5 група;

3 місце – Лопчинський П.О. 3 курс 25 група.